Stránka používa cookies.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA elektriny, alebo plynu


Na stránke VyhodnaEnergia.SK už šesť rokov pomáhame odberateľom elektriny/plynu nájsť si najvýhodnejšieho dodávateľa tým, že porovnávame ceny elektriny/plynu od jednotlivých dodávateľov.

Pomáhame aj naďalej - spustili sme novú službu SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA

Dve zamurované skrinky s elektromermi.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA spája odberateľov elektriny/plynu (domácnosti, firmy). Zrátame ročné odbery na odberných miestach, pre ktoré sa bude vyberať dodávateľ. Spočítaním ročných odberov (samostatne elektrina, samostatne plyn) bude vytvorený jeden spoločný veľký odber elektriny, alebo plynu pre ktoré sa bude vyberať dodávateľ elektriny a dodávateľ plynu.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA vyrovnáva sily medzi "malými" odberateľmi a "veľkými" dodávateľmi.

Stačí sa prihlásiť

  • spočítame ročné odbery na odberných miestach (samostatne elektrina, samostatne plyn),
  • za Vás vyhľadáme dodávateľov, ktorí ponúknu ceny, ktoré sú výrazne nižšie než sú cenníkové ceny,
  • za Vás z týchto ponúk vyberieme dodávateľa, ktorý Vám dá ponuku na najvýhodnejšiu cenu za elektrinu, alebo plyn spolu so zmluvou, ktorá k Vám bude férová, bez skrytých pokút a poplatkov,
  • oznámime Vám výsledok výberu a Vy sa už iba rozhodnete bez sankcie, či zmeníte dodávateľa, alebo nie :-)

Čím väčší počet odberateľov elektriny/plynu bude zapojených do Spoločného výberu dodávateľa, tak tým budeme mať spoločne lepšiu pozíciu pri vyjednávaní s dodávateľmi elektriny/plynu. Spoločný výber dodávateľa je vhodný aj pre odberné miesta, na ktorých je v súčasnosti zmluvná viazanosť – odberné miesto môže byť zapojené do spoločného výberu dodávateľa už pred skončením viazanosti (cca 6 mesiacov), aby sme stihli vybrať lacnejšieho dodávateľa pre toto odberné miesto k dátumu, kedy bude odberné miesto už bez viazanosti.

Viac informácií o Spoločnom výbere dodávateľa
e-mail: kontakt@VyhodnaEnergia.sk
tel.:       0948 89 22 00


Sme na Vašej strane,

Váš tím VyhodnaEnergia.SK

 

Nastenna skrina s plynomerom.

 Informácie o SPOLOČNOM VÝBERE DODÁVATEĽA
Aktuálne pripravujeme nové webové riešenie pre SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA, ktoré bude prístupné v období od konca septembra 2018. Dovtedy, v prípade Vášho záujmu, pošlite na adresu kontakt@VyhodnaEnergia.sk e-mail s textom "Mám záujme o službu SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA, pošlite mi bližšie informácie.".